Підтримати 

28 липня 2022. Оновлення: Першу групу кандидатів набрано.

Дорога родино, дякуємо вам за зацікавленість у нашій програмі. Будь ласка, слідкуйте за новинами у нашому Facebook та Instagram. Ми повідомимо там, коли буде відкрита реєстрація для наступної групи.

Бережіть себе, ми скоро повернемося!

Програма адресної підтримки дітей переселенців від ГО «Допомагай»


Громадська організація «Допомагай» спільно з проектом Humancreed запускає програму адресної підтримки сімей, що мають дітей та були змушені покинути свої домівки внаслідок воєнних дій.

Мета цієї програми

Підтримати дітей із найбільш вразливих сімей переселенців. Через цю програму ми намагаємось задовольнити практичні потреби дітей, допомагаючи їм отримати стабільний доступ до таких базових речей як їжа, безпечна оселя, якісна освіта, охорона здоров’я тощо. 

Що передбачає програма адресної підтримки?

Програма адресної підтримки від ГО «Допомагай» передбачає пошук спонсорів (далі Янголи) - людей або компаній, які безпосередньо пожертвують гроші на підтримку дітей обраної сім’ї. 

Розмір грошової допомоги становить 2744 грн на місяць* на кожну дитину віком до 18 років (але не більше 5 осіб) та надається на строк до 6 місяців**

* Базується на ст. 7 Закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік» з 1 липня 2022 року
** ГО «Допомагай» не є державною організацію і не має джерел безумовних регулярних доходів до фонду грошової підтримки. В зв’язку з цим, виплати грошової підтримки щомісячно не є гарантованими, та залежать виключно від бажання та можливостей Янголів підтримувати ту чи іншу сім’ю протягом усього строку роботи програми підтримки.

Хто може претендувати на участь у програмі?

Наразі допомогу можуть отримати сім’ї, які відповідають 4 обов’язковим критеріям:

 1. Сім’ї, до складу яких входять батько та/або матір з хоча б однією дитиною віком до 18 років.

 2. До 24 лютого 2022 року сім’я проживала у одній з наступних областей: Донецька, Луганська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Харківська, Сумська, Чернігівська та Київська.

 3. Після 24 лютого 2022 року сім’я була вимушена залишити власне житло внаслідок його пошкодження, руйнування або окупації міста проживання.

 4. На момент подачі заявки родина проживає в Україні.

Порядок отримання грошової допомоги

Процедура отримання грошової допомоги проходить у декілька етапів:

 1. Подача заявки на отримання грошової допомоги
  Для участі в програмі адресної грошової допомоги необхідно подати заявку, вказавши всю необхідну інформацію про вашу родину за посиланням нижче. Зверніть увагу, що для подачі заявки вам потрібно вказати вашу Google пошту (@gmail.com).

 2. Відбір на відповідність критеріям програми
  ГО «Допомагай» може зателефонувати вам для перевірки чи уточнення інформації на предмет наявності всіх обов’язкових даних і відсутності в них помилок, запитати про надання додаткових підтверджуючих документів. Якщо документи пройшли попередній відбір та ваша сім’я відповідає критеріям програми, ви отримаєте SMS на контактний номер телефону, вказаний у заявці. Попередня перевірка займає до двох тижнів.

 3. Пошук Янгола для вашої родини
  Якщо ваша родина відповідає критеріям програми, ГО «Допомагай» ініціює процедуру пошуку Янгола, який пожертвує кошти для вашої родини. У разі успіху, ви отримаєте SMS з інформацією про Янгола, який буде вас підтримувати. 

 4. Перерахування коштів
  Коли Янгола буде знайдено, кошти будуть нараховані вам протягом одного-двох робочих днів. Ви отримаєте SMS про успішне зарахування коштів.

* Важливо! Заповнення форми не означає, що ви отримаєте допомогу автоматично. Програма передбачає попередню перевірку наданих даних та пошук Янгола безпосередньо для вашої сім’ї.

Порядок перерахування коштів

Кошти перераховуються переказом на банківську картку, вказану під час заповнення заявки, з вирахуванням податку на доходи фізичних осіб у розмірі 18% та 1,5% військового збору щомісяця. Перший грошовий переказ надсилається протягом 1-2 робочих днів після знайдення Янгола.

28 липня 2022. Оновлення: Першу групу кандидатів набрано.

Дорога родино, дякуємо вам за зацікавленість у нашій програмі. Будь ласка, слідкуйте за новинами у нашому Facebook та Instagram. Ми повідомимо там, коли буде відкрита реєстрація для наступної групи.

Бережіть себе, ми скоро повернемося!

Поширені запитання

Чи можу я зареєструватись на програму, якщо вже отримав/отримала державну допомогу чи допомогу від іншої міжнародної організації?

Так, Ви маєте право зареєструватися на програму адресної підтримки від ГО «Допомагай», навіть якщо ви вже отримували державну допомогу чи допомогу від будь-якої іншої міжнародної організації.

Я тимчасово перебуваю за кордоном, чи можу я податись на цю програму для отримання допомоги?

Ні, поточна програма адресної підтримки від ГО «Допомагай» працює виключно для сімей, що проживають в межах України. Для отримання допомоги за кордоном рекомендуємо звернутись до благодійних організацій в країні вашого поточного проживання.

Як зареєструватися для участі у програмі?

Для участі у програмі подайте заявку на отримання допомоги за посиланням вище, дотримуючись інструкцій. Для заповнення заявки вам потрібно вказати вашу Google пошту (@gmail.com). Зверніть увагу, що через велику кількість запитів про фінансову підтримку ми не можемо допомогти всім, але ми робимо все, що в наших силах.

Я не знаю, чи була моя заявка зареєстрована, як перевірити статус?

Після заповнення форми, ви автоматично отримаєте листа з копією вашої заявки на вказану вами електронну адресу.

Наразі неможливо перевірити статус заявки самостійно. Але пам'ятайте, що після проходження кожного з етапів розгляду вашої заявки, ви будете отримувати SMS підтвердження.

Як зареєструватися, якщо у мене немає смартфона, комп’ютера, доступу до Інтернету?

У цьому разі ви можете звернутись за допомогою до родичів чи друзів, що мають доступ до інтернету.

Я вніс помилкові дані в анкету і тепер не впевнений, що отримаю допомогу. Чи можна виправити дані?

Будь ласка, зверніться на нашу гарячу лінію 0 800 332 238 або напишіть нам в support@dopomagai.org. Наші оператори зареєструють ваше звернення та передадуть у відповідний відділ.

Чи надаватиме ГО «Допомагай» мої дані чи дані членів моєї родини третім особам?

ГО «Допомагай» може ділитися вашими персональними даними лише з вашим Янголом та тими організаціями, на взаємодію з якими ви надали згоду, погоджуючись з політикою конфіденційності та публічною офертою, під час заповнення анкети.

Чи можу я отримати допомогу без реєстрації? Я не хочу вносити свої персональні дані.

Тільки заповнення анкети дозволить вам потрапити в перелік кандидатів на отримання допомоги від ГО «Допомагай». Після заповнення анкети ми можемо зв'язатися з вами для уточнення інформації та деталей.

Маєте додаткові запитання?
Зверніться на нашу гарячу лінію
0 (800) 332 238